Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc1) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Resources
fi: Resurssit

en: Help
fi: Ohje

en: Region
fi: Alue

en: Panels
fi: Paneelit

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Welcome
fi: Tervetuloa

en: Location
fi: Sijainti

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Anonymous user
fi: Anonyymi käyttäjä

en: Authenticated user
fi: Sisäänkirjautunut käyttäjä

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: The directory %directory does not exist.
fi: Hakemistoa %directory ei ole olemassa.

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Finish
fi: Valmis

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Not writable
fi: Ei kirjoitettavissa

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: The directory %directory is not writable.
fi: Hakemisto %directory ei ole kirjoitettavissa.

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Basic page
fi: Perussivu

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fi: Käytä <em>perussivuja</em> staattiseen sisältöösi kuten esimerkiksi "Tietoa meistä" sivu.

en: Full HTML
fi: Täysi HTML

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: Basic HTML
fi: Perus-HTML

en: Restricted HTML
fi: Rajattu HTML
