Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Help
mn: Тусламж

en: Region
mn: Бүс

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Location
mn: Байрлал

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: The directory %directory does not exist.
mn: %directory хавтас байхгүй.

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: Dashboard
mn: Самбар
