Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Help
ne: सहयोग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Location
ne: स्थान

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: The directory %directory does not exist.
ne: %directory डाईरेक्टरी अवस्थित छैन।

en: Account
ne: खाता

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू
