Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
