Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc1) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Resources
sv: Resurser

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Welcome
sv: Välkommen

en: Location
sv: Plats

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Anonymous user
sv: Anonym användare

en: Authenticated user
sv: Inloggad användare

en: Administrator
sv: Administratör

en: The directory %directory does not exist.
sv: Katalogen %directory finns inte.

en: Account
sv: Konto

en: Finish
sv: Slutför

en: Save and continue
sv: Spara och gå vidare

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Not writable
sv: Ej skrivbar

en: Credentials
sv: Referenser

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Footer Message
sv: Meddelande i sidfot

en: The directory %directory is not writable.
sv: Katalogen %directory är skrivskyddad.

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Basic page
sv: Enkel sida

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sv: Använd <em>enkla sidor</em> för ditt statiska innehåll, såsom en sida "Om oss".

en: Full HTML
sv: Fullständig HTML

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: Basic HTML
sv: Grundläggande HTML

en: Restricted HTML
sv: Begränsad HTML
