Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Help
ta: உதவி

en: Location
ta: இடம்

en: The directory %directory does not exist.
ta: %directory என்ற அடைவு காணப்படவில்லை.

en: Not writable
ta: எழுதப்படமுடியாது

en: The directory %directory is not writable.
ta: %directory என்ற அடைவு எழுதப்படமுடியாது.
