Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Body
af: Teks

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Location
af: Ligging

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: The directory %directory does not exist.
af: Die vouer %directory bestaan nie.

en: Account
af: Rekening

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: The directory %directory is not writable.
af: Die vouer %directory is nie skryfbaar nie.
