Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Help
eo: Helpo

en: Region
eo: Regiono

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Location
eo: Loko

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: The directory %directory does not exist.
eo: La dosierujo %directory ne ekzistas.

en: Account
eo: Konto

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Not writable
eo: Ne modifebla

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: The directory %directory is not writable.
eo: Ne eblas skribi en dosierujo %directory.
