Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc2) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Help
eu: Laguntza

en: Region
eu: Atal

en: Panels
eu: Panelak

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Location
eu: Kokalekua

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: The directory %directory does not exist.
eu: %directory direktorioa ez dago.

en: Account
eu: Kontua

en: Finish
eu: Amaitu

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Not writable
eu: Ez idazgarria

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: The directory %directory is not writable.
eu: %directory direktorioan ezin da idatzi.

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua
