Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc2) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Resources
hr: Resursi

en: Help
hr: Pomoć

en: Region
hr: Regija

en: Panels
hr: Paneli

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Location
hr: Lokacija

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: The directory %directory does not exist.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: Account
hr: Račun

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Not writable
hr: Ne može se upisivati

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: The directory %directory is not writable.
hr: U direktorij %directory se ne može pisati.

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.
