Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Help
kk: Көмек

en: Region
kk: Аумақ

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Location
kk: Орналасуы

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: The directory %directory does not exist.
kk: %directory каталогы табылған жоқ.

en: Account
kk: Есеп

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Not writable
kk: Жазуға тыйым орнатылған

en: The directory %directory is not writable.
kk: %directory каталогын жазуға тыйым салынған.
