Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Resources
mr: संसाधने

en: Help
mr: मदत

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Welcome
mr: स्वागत आहे

en: Location
mr: स्थळ

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Account
mr: खाते

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा

en: Basic page
mr: साधे पान
