Cloud Orchestrator (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Location
ug: ئورنى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: The directory %directory does not exist.
ug: %مۇندەرىجە مۇندەرىجە مەۋجۇت ئەمەس.

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت
