Cloud Orchestrator (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Body
cs: Text

en: Resources
cs: Zdroje

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Location
cs: Místo

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Administrator
cs: Administrátor

en: The directory %directory does not exist.
cs: Adresář %directory neexistuje.

en: Account
cs: Účet

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Not writable
cs: Není zapisovatelný

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: The directory %directory is not writable.
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat.

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML
