Cloud Orchestrator (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Resources
is: Auðlindir

en: Help
is: Hjálp

en: Region
is: Svæði

en: Page title
is: Titill síðu

en: Welcome
is: Velkomin(n)

en: Location
is: Staðsetning

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Anonymous user
is: Ónafngreindur notandi

en: Administrator
is: Kerfisstjóri

en: The directory %directory does not exist.
is: Mappan %directory er ekki til.

en: Account
is: Aðgangur

en: Save and continue
is: Vista og halda áfram

en: The directory %directory is not writable.
is: Ekki hægt að skrifa í möppuna %directory.
