Cloudconvert (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: File
ro: Fișier

en: View
ro: Afişează

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: File ID
ro: ID-ul fișierului

en: API Key
ro: Cheie API

en: Authored by
ro: Autor

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Changed
ro: Schimbat

en: Step
ro: Pas
