Cloudconvert (8.x-2.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: File
ar: ملف

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: File ID
ar: معرف الملف

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Changed
ar: تم التغير
