Cloudconvert (8.x-2.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: File
ur: فائل

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
