Cloudflare Purge (3.0.1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Type
lt: Tipas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: API Key
lt: API raktas

en: Performance
lt: Veikimas

en: System
lt: Sistema

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Features
lt: Savybės

en: Info
lt: Informacija

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: About
lt: Apie

en: Tips
lt: Patarimai
