Cloudflare Purge (3.0.2) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Type
uk: Тип

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Logging
uk: Журналювання

en: Date
uk: Дата

en: Message
uk: Повідомлення

en: Note:
uk: Примітка:

en: URL
uk: URL-адреса

en: Unknown
uk: Невідомо

en: User
uk: Користувач

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Error
uk: Помилка

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Performance
uk: Швидкодія

en: System
uk: Система

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Features
uk: Властивості

en: Info
uk: Інформація

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Hostnames
uk: Назви хостів

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Available
uk: Доступно

en: About
uk: Про модуль

en: Authentication method
uk: Метод автентифікації

en: Tips
uk: Підказки

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Warning:
uk: Попередження:
