Cloudflare Purge (3.0.3) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Type
ar: النوع

en: Enabled
ar: مفعل

en: Logging
ar: تسجيل

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: مستخدم

en: Configure
ar: ضبط

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Performance
ar: الأداء

en: System
ar: النظام

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Features
ar: الخصائص

en: Info
ar: معلومات

en: Available
ar: متوفّر

en: About
ar: حول
