Cloudflare Purge (3.0.3) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Type
ne: प्रकार

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: URL
ne: यूआरएल

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: System
ne: प्रणाली

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Info
ne: जानकारी

en: About
ne: बारेमा
