Cloudinary Integration (2.1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (53 entries)

en: Faces
nl: Gezichten

en: None
nl: Geen

en: North
nl: noord

en: East
nl: oost

en: South
nl: zuid

en: West
nl: west

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Settings
nl: Instellingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Background
nl: Achtergrond

en: Custom
nl: Aangepast

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Mode
nl: Modus

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Scale
nl: Schalen

en: Border
nl: Rand

en: here
nl: hier

en: Ignore
nl: Negeren

en: Root
nl: Basis

en: API key
nl: API-sleutel

en: Limit
nl: Limiet

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Red
nl: Rood

en: Fill
nl: Vulling

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Border color
nl: Randkleur

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: Screen
nl: Scherm

en: About
nl: Over

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Effect
nl: Bewerking

en: this link
nl: deze link

en: Default player
nl: Standaardspeler

en: Mask
nl: Masker

en: Rotate
nl: Roteren

en: API Settings
nl: API-instellingen

en: Shape
nl: Vorm

en: Sample original image
nl: Voorbeeldweergave originele afbeelding

en: Sample modified image
nl: Voorbeeldweergave bewerkte afbeelding

en: Scale and crop
nl: Schalen en bijsnijden

en: Desaturate
nl: Verzadiging verminderen

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding te draaien met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: documentation
nl: documentatie

en: Resource type
nl: Brontype

en: Background color must be a hexadecimal color value.
nl: Achtergrondkleur moet een hexadecimale kleurcode zijn.

en: Focal Point Scale and Crop
nl: Focuspunt schalen en bijsnijden

en: Media library widget settings
nl: Instellingen van mediabibliotheek-widget
