Cloudinary Integration (3.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Mode
sr: Режим

en: Scale
sr: Размера

en: Ignore
sr: Игнориши

en: Negate
sr: Негација

en: MIME type
sr: MIME тип
