Cloudinary Integration (3.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: yes
lt: taip

en: Faces
lt: Veidai

en: Description
lt: Aprašymas

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: North
lt: Šiaurės

en: East
lt: Rytų

en: South
lt: Pietų

en: West
lt: Vakarų

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: no
lt: ne

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Custom
lt: Savitas

en: File size
lt: Failo dydis

en: API Key
lt: API raktas

en: Mode
lt: Būdas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Scale
lt: Mastelis

en: here
lt: čia

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Features
lt: Savybės

en: Limit
lt: Limitas

en: Negate
lt: Paneigti

en: Red
lt: Raudona

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: About
lt: Apie

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Effect
lt: Efektas

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Mask
lt: Kaukė

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Show preview
lt: Rodyti atvaizdavimą

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Scale and crop
lt: Mastelis ir apkirpimas
