Cloudinary Integration (3.0.0-rc2) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Faces
ml: ഘട്ടങ്ങൾ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Scale
ml: തോത്

en: Ignore
ml: തിരസ്കരിക്കുക

en: MIME type
ml: MIME തരം
