Cloudinary Integration (3.0.0-rc2) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: yes
ne: हो

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: no
ne: हैन

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Mode
ne: प्रकार

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Scale
ne: नाप

en: Media
ne: मिडिया

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु
