Cloudinary Integration (3.0.0-rc2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: yes
ur: جی ہاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Scale
ur: سکیل

en: Ignore
ur: نظر انداز کریں

en: Negate
ur: نفی

en: MIME type
ur: MIME کی قسم
