Cloudinary Integration (3.0.0-rc3) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Title
is: Titill

en: yes
is: já

en: Description
is: Lýsing

en: File
is: Skrá

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: North
is: Norður

en: East
is: Austur

en: South
is: Suður

en: West
is: Vestur

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Preview
is: Forskoða

en: Background
is: Bakgrunnur

en: no
is: nei

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: File size
is: Skráarstærð

en: API Key
is: API Lykill

en: Mode
is: Hamur

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Ignore
is: Hunsa

en: Blue
is: Blár

en: About
is: Um

en: Media library widget settings
is: Margmiðlunarsafnsstillingar
