Cloudwords for Multilingual Drupal (8.x-1.02) - en to az translation catalogue (58 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: ID
az: İD

en: n/a
az: yox

en: Upload
az: Yükləmə

en: content type
az: kontent tipi

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Block
az: Blok

en: Out of date
az: Vaxtı keçmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: File name
az: Fayl adı

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: node
az: material

en: Sort by
az: Sırala

en: Source
az: Mənbə

en: Languages
az: Dillər

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Not translated
az: Tərcümə edilməyib

en: Offset
az: Ofset

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: outdated
az: köhnəlmişdir

en: Bundle
az: Paket

en: Source language
az: Mənbə dili

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: language
az: dil

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
