CMIS API (8.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Download
ro: Descarcă

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Path
ro: Cale

en: Upload
ro: Încarcă

en: Created
ro: Creat

en: Details
ro: Detalii

en: Configuration
ro: Configurație

en: Operation
ro: Operație

en: Property
ro: Proprietate

en: Size of textfield
ro: Dimensiune câmp text

en: Browse
ro: Răsfoire

en: Root
ro: Rădăcină

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: The directory %directory is not writable.
ro: Nu se poate scrie în directorul %directory

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ro: Text ce va fi afișat în interiorul câmpului până la introducerea unei valori. Această sugestie este de obicei un exemplu sau o scurtă descriere a formatului așteptat.

en: Placeholder: @placeholder
ro: Substituent: @placeholder
