CMIS API (8.x-2.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Upload
lt: Įkelti

en: Created
lt: Sukurta

en: Details
lt: Išsamiai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Browse
lt: Naršyti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Create folder
lt: Kurti katalogą

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder
