CMIS API (8.x-2.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: شرح

en: Download
fa: دانلود

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Details
fa: جزئیات

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Operation
fa: عملکرد

en: Property
fa: ویژگی

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: Root
fa: ریشه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: The directory %directory is not writable.
fa: پوشه %directory قابل نوشتن نیست.
