Commerce ML API (8.x-1.18) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: File
he: קובץ

en: Login
he: כניסה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Scheme
he: סכמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Catalog
he: קטלוג

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Full
he: מלא

en: Changed
he: השתנה

en: Products
he: מוצרים

en: Apply
he: החל

en: Parser
he: מפענח

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
