Commerce ML API (8.x-1.19) - en to id translation catalogue (26 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Login
id: Masuk

en: Edit
id: Sunting

en: Date
id: Tanggal

en: Scheme
id: Skema

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Catalog
id: Katalog

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Page
id: Halaman

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: State
id: Status

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Full
id: Penuh

en: Changed
id: Berubah

en: Products
id: Produk

en: Apply
id: Terapkan

en: Parser
id: Pemisah

en: Offset
id: Letak

en: Variations
id: Variasi

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Publishing status
id: Status penerbitan

en: Asc
id: Urutan turun
