Commerce ML API (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (33 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: File
de: Datei

en: Login
de: Anmelden

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Scheme
de: Schema

en: Settings
de: Einstellungen

en: Catalog
de: Katalog

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: Page
de: Seite

en: Authored by
de: Geschrieben von

en: State
de: Status

en: Desc
de: Absteigend

en: IP
de: IP-Adresse

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Full
de: Vollständig

en: Keep
de: Aufbewahren

en: Changed
de: Geändert

en: Products
de: Produkte

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Variations
de: Varianten

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Publishing status
de: Veröffentlichungsstatus

en: Cleaner
de: Reinigungskraft

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Ip
de: IP

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.
