Commerce ML API (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Authored by
ro: Autor

en: State
ro: Status

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Full
ro: Complet

en: Changed
ro: Schimbat

en: Products
ro: Produse

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Variations
ro: Variații

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
