Commerce ML API (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Authored by
gl: Creado por

en: State
gl: Estado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Changed
gl: Cambiado

en: Products
gl: Produtos

en: Apply
gl: Aplicar

en: Parser
gl: Intérprete

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
