Commerce ML API (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Scheme
ur: اسکیم

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
