Commerce ML API (8.x-1.7) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
