Commerce ML API (8.x-1.8) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: File
fa: فایل

en: Login
fa: ورود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Catalog
fa: کاتالوگ

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: State
fa: وضعیت

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Full
fa: کامل

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Products
fa: محصولات

en: Apply
fa: تایید

en: Parser
fa: تجزیه‌گر

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
