Commerce ML API (8.x-1.9) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: File
nl: Bestand

en: Login
nl: Inloggen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Scheme
nl: Schema

en: No data
nl: Geen gegevens

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Catalog
nl: Catalogus

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: State
nl: Status

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: Keep
nl: Behouden

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Products
nl: Producten

en: Apply
nl: Toepassen

en: Variations
nl: Variaties

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Asc
nl: Oplopend

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
