Commerce ML Migrations (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Parent
ar: الأب

en: Total
ar: المجموع

en: Messages
ar: الرسائل
