Commerce ML Migrations (8.x-1.0-beta6) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Error Message
ar: رسالة خطأ

en: Total
ar: المجموع

en: Last
ar: الأخيرة

en: Messages
ar: الرسائل

en: Mapping
ar: إقران
