Commerce ML Migrations (8.x-1.19) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Categories
gl: Categorías

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Products
gl: Produtos

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Commerce Product
gl: Produto de Commerce
