Commerce ML Migrations (8.x-1.23) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Total
fa: مجموع

en: Last
fa: آخرین

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Products
fa: محصولات

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Stores
fa: فروشگاه ها
