Commerce ML Migrations (8.x-1.35) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Categories
hr: Kategorije

en: Total
hr: Ukupno

en: Messages
hr: Poruke

en: Products
hr: Proizvodi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Mapping
hr: Mapiranje
