Commerce ML Migrations (8.x-1.36) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Categories
bg: Категории

en: Total
bg: Общо

en: Messages
bg: Съобщения

en: Products
bg: Продукти

en: Unpublish
bg: Отпубликувай
