Commerce ML Migrations (8.x-1.36) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: Total
lv: Kopā

en: Last
lv: Pēdējā

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Products
lv: Preces

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Migration
lv: Migrācija
