Commerce ML Migrations (8.x-1.36) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Error Message
ta: பிழை செய்தி

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Unpublish
ta: வெளியிடாதே

en: Mapping
ta: பொருத்தல்
